Nimi Euroopa Sertifikaadi omanik Esindav ühing Kontakt Piirkond, töökeeled
Jelena Jessipovits Euroopa sertifikaadi omanik Eesti Eksistentsiaalse Psühhoteraapia Selts jlen@list.ru
+372 520 3747
Tallinn
eesti, vene
Olga Vassiljeva Euroopa sertifikaadi omanik Eesti Eksistentsiaalse Psühhoteraapia Selts olga.vassiljeva@gmail.com
+372 554 7439
Tallinn
vene
Jelena Khabrenkova Euroopa sertifikaadi omanik Eesti Eksistentsiaalse Psühhoteraapia Selts habrenkova@mail.ru
+372 5690 6977
Narva, Tallinn
vene
Olesja Zinenko Euroopa sertifikaadi omanik Eesti Eksistentsiaalse Psühhoteraapia Selts olesja.elukunst@gmail.com
+372 513 8480
Tallinn
vene
Jelena Jedomskihh Euroopa sertifikaadi omanik Eesti Eksistentsiaalse Psühhoteraapia Selts jelenajedomskihh@gmail.com
+372 5668 5080
Tallinn, Tartu
eesti, vene
Oksana Peetsalu Euroopa sertifikaadi omanik Eesti Eksistentsiaalse Psühhoteraapia Selts

Eesti Grupianalüüsi Selts

oksanapeetsalu@gmail.com
+372 525 7762
Tallinn, Loksa
vene
Marje Oja Euroopa sertifikaadi omanik Noorukite Psühhoteraapia Selts marje.oja@gmail.com
+372 501 6080
Tallinn
eesti, vene, soome
Margit Riit Euroopa sertifikaadi omanik Noorukite Psühhoteraapia Selts margit.riit@mail.ee
+372 509 4165
Tallinn
eesti, vene, soome
Anneli Kaldoja
psühhoanalüütiline grupi psühhoterapeut, grupianalüütik
Euroopa sertifikaadi omanik Eesti Grupianalüüsi Selts anneli.kaldoja@mail.ee
+372 5645 3087
Tallinn
eesti
Dmitri Listopad
psühhoanalüütiline grupi psühhoterapeut, grupianalüütik
Euroopa sertifikaadi omanik Eesti Grupianalüüsi Selts listopadd@mail.ru
+372 514 3026
Tallinn, Harjumaa
eesti, vene
Eda Mölder
psühhoanalüütiline grupi psühhoterapeut, grupianalüütik
Euroopa sertifikaadi omanik Eesti Grupianalüüsi Selts eda.molder@gmail.com
+372 521 9762
Tallinn, Harjumaa, Läänemaa, Raplamaa, Järvamaa, Ida-Virumaa, Tartumaa
eesti, vene
Jana Ots Euroopa sertifikaadi omanik Noorukite Psühhoteraapia Selts janaots@hotmail.com
+372 5660 8002
Pärnu
eesti, vene, soome
Kaie Palmet
psühhoanalüütiline grupi psühhoterapeut, grupianalüütik
Euroopa sertifikaadi omanik Eesti Grupianalüüsi Selts kaie.violetta@gmail.com
+372 5656 7626
Tallinn, Harjumaa
eesti, vene
Monika Luik Euroopa sertifikaadi omanik Eesti C.G. Jungi Analüütilise Psühholoogia Selts monika.luik@gmail.com
+372 529 4302
Tallinn, Pärnu
eesti, inglise
Signe Sammelselg Euroopa sertifikaadi omanik Eesti C.G. Jungi Analüütilise Psühholoogia Selts signe.sammelselg@gmail.com
+372 504 2251
Tallinn
eesti, vene
Aili Maar
psühhoanalüütiline grupi psühhoterapeut, grupianalüütik
Eesti Grupianalüüsi Selts ailimaar@hot.ee Tallinn, Harjumaa
eesti, inglise, vene
Aita Keerberg
gestaltpsühhoterapeut
Eesti Gestaltpsühhoterapeutide Ühing aita.keerberg@gmail.com
+372 5645 3185
insait.ee
Tartu
eesti, inglise
Aleksei Norden
psühhoanalüütiline grupi psühhoterapeut
Eesti Grupianalüüsi Selts aleksei.norden77@gmail.com
+372 524 1459
Tallinn, Harjumaa
eesti, vene
Alexander Kotchubei Eesti NLP Koda alexander@metaprofit.ee
+372 554 8287
Andres Sild Eesti Psühhodraama Ühing andres.sild@morenokeskus.ee
+372 5662 2678
Tallinn
eesti, vene, inglise
Ester Raiend Eesti Grupianalüüsi Selts ester@tmk.edu.ee
+372 522 9828
Tallinn
eesti, vene
Gerli Heinlaid Eesti Psühhodraama Ühing gerli.heinlaid@tervendavad-kohtumised.ee
tervendavad-kohtumised.ee
Tallinn
eesti, inglise, vene
Heidi Reiljan Eesti C.G. Jungi Analüütilise Psühholoogia Selts heidi.reiljan@junganalyys.ee
+372 529 2587
Tallinn, Tartu
eesti
Helen Kaljuvee-Sepp
gestaltpsühhoterapeut
Eesti Gestaltpsühhoterapeutide Ühing gestaltpsuhhoterapeut@gmail.com
+372 5560 6704
gestaltterapeut.ee
Tartu, vajadusel ka kliendi kodus
eesti, inglise
Helgi Vassar
gestaltpsühhoterapeut
Eesti Gestaltpsühhoterapeutide Ühing helgi.vassar@gmail.com
+372 5333 3030
Lääne-Virumaa (Rakvere, Haljala)
eesti, vene, inglise
Heli Künnapuu
psühhoanalüütiline grupi psühhoterapeut
Eesti Grupianalüüsi Selts heli.kynnapuu@gmail.com
+372 502 1900
Tallinn, Harjumaa
eesti, inglise
Inna Gorislavskaja Eesti NLP Koda inna@metaprofit.ee
+372 513 7573
Tallinn, Harjumaa
eesti, vene
Irina Nelissova
psühhoanalüütiline grupi psühhoterapeut, grupianalüütik
Eesti Grupianalüüsi Selts irina.nelissova@ebs.ee Tallinn, Harjumaa
vene
Jelena Koel
gestaltpsühhoterapeut
Eesti Gestaltpsühhoterapeutide Ühing jelena@kontaktgestalti.eu
+372 5635 3464
Tallinn ja Harjumaa
eesti, vene, inglise, soome
Kaire Talviste
gestaltpsühhoterapeut
Eesti Gestaltpsühhoterapeutide Ühing kaire@siinjapraegu.ee
+372 5880 5077
siinjapraegu.ee
Tallinn
eesti, inglise
Kaire Valgeväli
gestaltpsühhoterapeut
Eesti Gestaltpsühhoterapeutide Ühing kaire@psyhhoterapeut.ee
+372 505 1505
kairevalgevali.ee
Tallinn
eesti, inglise
Kait Sinisalu
gestaltpsühhoterapeut
Eesti Gestaltpsühhoterapeutide Ühing kait.sinisalu@gmail.com
+372 518 4498
Tartumaa
eesti, inglise
Karmel Tall
gestaltpsühhoterapeut
Eesti Gestaltpsühhoterapeutide Ühing karmel@studenta.ee Tartu, Tallinn
eesti, inglise
Katrin Ahlberg
gestaltpsühhoterapeut
Eesti Gestaltpsühhoterapeutide Ühing katrin.ahlberg@gmail.com
+372 503 0519
arenguruum.ee
Tallinn, Tartu
eesti, inglise
Katrin Rosental
gestaltpsühhoterapeut
Eesti Gestaltpsühhoterapeutide Ühing katrinrosental@gmail.com
+372 505 4662
gestalt.ee
Tartu
eesti, inglise
Küllike Lillestik Eesti Psühhodraama Ühing klillestik@gmail.com
+372 5391 0923
kyllikelillestik.com
Tallinn, Harjumaa
eesti, eesti/vene segapered, inglise
Ly Ehin
gestaltpsühhoterapeut
Eesti Gestaltpsühhoterapeutide Ühing lyehin@gmail.com
+372 511 6529
Rapla
eesti, soome, vene, inglise
Maire Riis
gestaltpsühhoterapeut
Eesti Gestaltpsühhoterapeutide Ühing maire.riis@traumateraapia.ee
+372 506 9658
Tallinn
eesti, inglise
Malle Päeva
gestaltpsühhoterapeut
Eesti Gestaltpsühhoterapeutide Ühing paeva.malle@gmail.com
+372 5669 9670
Tallinn, Harjumaa
eesti, inglise, vene
Malle Roomeldi
gestaltpsühhoterapeut
Eesti Gestaltpsühhoterapeutide Ühing mroomeldi@gmail.com
+372 517 8938
Tartu
eesti, vene, inglise
Maret Bergström
gestaltpsühhoterapeut
Eesti Gestaltpsühhoterapeutide Ühing maret.bergstrom@gmail.com
+372 512 8662
Tallinn
eesti, inglise, vene
Margit Tooming
gestaltpsühhoterapeut
Eesti Gestaltpsühhoterapeutide Ühing tteraapia@gmail.com
+372 5817 1988
Tallinn
eesti, inglise
Merit Lage
gestaltpsühhoterapeut
Eesti Gestaltpsühhoterapeutide Ühing merit@meritlage.ee
+372 5661 3222
Tallinn, Harjumaa, Hiiumaa
eesti, inglise
Mirjam Püvi
gestaltpsühhoterapeut
Eesti Gestaltpsühhoterapeutide Ühing mirjam.pyvi@gmail.com
+372 520 1351
Tallinn, Harjumaa, Haapsalu, Rapla
eesti, inglise
Natalja Skvortsova
psühhoanalüütiline grupi psühhoterapeut
Eesti Grupianalüüsi Selts natalja.skvortsova@mail.com
+372 5344 8794
Ida-Virumaa
vene
Pille Isat Eesti Psühhodraama Ühing pille.isat@morenokeskus.ee
+372 553 7187
Tallinn
eesti, inglise
Piret Visnapuu-Bernadt Eesti Psühhodraama Ühing piret.visnapuu@mppk.ee
+372 5664 7289
Tallinn
eesti, vene, inglise
Salli Põldvere Eesti Psühhodraama Ühing, Eesti Eksistentsiaalse Psühhoteraapia Selts salli.poldvere@gmail.com
+372 5665 3451
Tartu, Tallinn
eesti, vajadusel vene ja inglise
Tatjana Fridman
psühhoanalüütiline grupi psühhoterapeut
Eesti Grupianalüüsi Selts info@psyhealthy.eu Tallinn, Harjumaa
vene, eesti
Teele Ööbik
gestaltpsühhoterapeut
Eesti Gestaltpsühhoterapeutide Ühing teele.oobik@gmail.com
+372 5663 8664
Tallinn, Tartu, Põlva
eesti, inglise
Tiiu Saks
gestaltpsühhoterapeut
Eesti Gestaltpsühhoterapeutide Ühing tiiusaks.ts@gmail.com
+372 551 1103
Tallinn ja lähiümbrus
eesti
Tuuli Vellama Eesti Psühhodraama Ühing tuuli.vellama@morenokeskus.ee
+372 513 5386
Tallinn
eesti
Ursula Peterson Noorukite Psühhoteraapia Selts ursula.peterson@neti.ee
+372 5650 4196
Tallinn
eesti, vene